Травневі свята в ліцеї

В українському законодавстві День перемоги над нацизмом визначається як день"торжества безсмертного подвигу народу- переможця над фашизмом, всенародної пам'яті про його боротьбу за свободу і незалежність Батьківщини".

До Дня пам'яті та примирення й Дня перемоги над нацизмом у нашому ліцеї було проведено низку заходів:

8:05 Представники 3-го курсу ліцею відвідали Засідання круглого столу "Друга Світова війна в пам'яті українського народу.

1

У рамках святкування Дня перемоги над нацизмом учні переглянули фільм "Українці в Другій світовій війні". Продовженням заходу став мітинг-реквієм біля Братськоі могили з покладанням квітів. Кожен п'ятий українець загинув у тій страшній війні і для теперішнього покоління - це нагадування про те, що ми маємо цінувати і пам'ятати, якою ціною завойовані мир, щастя і право на життя. 

1

Об 11:00 у Картинній галереї Якимівського краєзнавчого музею учні 1-2 курсів відвідали виставку копій міні-плакатів часів Другої світової війни 1939-1945 р. "Заклик". Ліцеїстам сподобалась виставка, продовженням якої була екскурсія до залу, присвяченному подіям Другої світової війни у Якимівському районі. Хлопці з цікавістю слухали розповідь співробітника музею Гнєдашева В.В. Особливу увагу іх привернули залишки зброї тої війни.

1

Вечері  учні і викладачі ліцею взяли участь у флешмобі "Пам'ятаємо", який був присвячений першій хвилині миру.Нашим завданням було за допомогою палаючих свічок викласти слово "Зі Святом!".Цей захід об'єднав нас і залишив позитивні емоції.

1
 

Дата публікації