Профорієнтація

Профорієнтація – пріоритетний напрямок роботи.
30 травня поточного року з колективом. Якимівського районного центру зайнятості зустрівся директор державного навчального закладу «Якимівський професійний аграрний ліцей» Андрій Лунін. Вказаний навчальний заклад є надійним соціальним партнером базового центру зайнятості в питаннях професійного навчання та перепідготовки безробітних, проведення профорієнтаційних заходів, комплектування місцевих сільгоспвиробників різних форм власності кадрами робочих професій.
Вибір майбутньої професії це – визначення подальшого життєвого шляху. Навчання в ліцеї відкриває важливе значення професій сільськогосподарського виробництва та громадського харчування. Організація навчального процесу здійснюється в оснащених загальноосвітніх кабінетах та кабінетах спецдисциплин. Професійної майстерності учні набувають в лабораторно-практичних класах. В позаурочний час діти займаються в гуртках художньої самодіяльності, спортивних секціях, організовують і проводять вечори відпочинку, конкурсно-розважальні програми.
Про все це йшла мова під час невимушеного спілкування керівника цього учбового закладу з фахівцями центру зайнятості. В перспективі у Якимівського ЯПАЛу - підготовка фахівців, орієнтованих на потреби оздоровчих закладів регіону – за професіями «покоївка» та «адміністратор». В ході зустрічі також були обговорені питання співпраці з комплектування ліцея педкадрами та інженерно-технічними кадрами по поточним та перспективним вакансіям.

1


1


https://www.facebook.com/Якимівський-районний-центр-зайнятості-1665141217103246

Дата публікації