Святковий концерт до Дня вчителя

1

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

4 жовтня 2018 року таке свято відбулося і в Якимівському професійному аграрному ліцеї. У світлому  класі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання. На початку концерту директор Якиміського професійного аграрного ліцею Лунін Андрій Ілліч привітав усіх зі святом та побажав усьому педагогічному колективу здоров’я, удачі, здійснення мрій, розумних і здібних учнів, творчого довголіття у справі виховання нового покоління.

Учні зробили все, щоб педагоги відпочили від своїх проблем, тому на концерті панувала тепла, дружня атмосфера. Ведучі концерту Янишева Лілія та Кочерженко Анатолій протягом усього заходу дарували найщиріші слова, побажання і привітання всім учителям. Один концертний номер змінював інший. Важко виділити якийсь окремий номер, тому що учні вклали всю душу у свої виступи.

На розсуд глядачам були представлені: яскравий танок від талановитих дівчат 105 і 206 груп, Вікторія Ізмайлова привітала всіх піснею «Вишиванка», до глибини душі зворушив педагогів вірш «Не смійте забувати вчителів» у виконанні учениці 105 групи Карачової Дар’ї, музичний сюрприз подарували всім присутнім Щербіна Дар’я та Сотіна Єлизавета – вони виконали східний танок. Бурхливими оплесками зустрічали вчителі та учні виступ випускника 2016 року Якимівського  професійного аграрного ліцею Радченка Віталія з піснею «Водопад».  Наприкінці святкового концерту учні подарували всім педагогам пам’ятні медалі та зробили всі разом фото на пам’ять. 

Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники ліцею від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок. Хочемо побажати всьому педагогічному колективу ліцею  

Щастя і здоров’я міцного!

Чистих світанків і сонячних ранків!

Промінь сонця в кожне віконце!

Ніжної ласки і душевної казки,

Щастя без ліку і довгого віку! 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

1

1

1

Дата публікації