Спортивно-розважальна програма до Дня українського козацтва та Збройних сил України «Ми – нащадки козацької слави»

1

Вже кілька років в Україні 14 жовтня відзначається День українського козацтва та День захисника України.  На честь цього свята у державному навчальному закладі «Якимівський професійний аграрний ліцей» пройшли спортивні змагання «Ми – нащадки козацької слави». Учні не тільки з особливим запалом беруть участь у таких змаганнях, але і таким чином долучаються до джерел національної історії і культури, осмислюють себе частинкою великого українського народу, загартовуються фізично і морально. 

На початку свята всіх присутніх привітав директор ДНЗ «Якимівський професійний аграрний ліцей» Андрій Ілліч Лунін.   Він побажав міцного козацького здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди.

Розпочалось свято козацьким маршем, під який команди вишикувались у спортивному залі. Бурхливими оплесками глядачі зустрічали команди: «Відважні козаки» (майстер виробничого навчання А.В.Кухтін, класний керівник С.В.Безперстов), «Гарні хлопці» (майстер виробничого навчання О.О.Сажньов, класний керівник В.В.Федоренко), «Січові стрільці» (майстер виробничого навчання Д.А.Нерода, класний керівник О.В.Кононова). Юнаки мали змогу продемонструвати свою силу, спритність, витривалість та наполегливість у різних цікавих конкурсах: «Козацька спритність», «Втеча з полону», «Як  козаки картоплю саджали», «Стрибки на «конях», «Як козаки через річку переправлялись», «Приготування кулешу» «Влучний стрілок», «Затанцюємо гопак» та «Перетягування канату». Спортивні конкурси підготував і проводив вчитель фізичного виховання М.В.Мещеряков.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

 

1

1

 

1

1

Учні з честю впоралися з усіма завданнями й не посоромили звання нащадків славних українських козаків. Найспритнішою та найсильнішою стала команда «Січові стрільці» (майстер виробничого навчання Д.А.Нерода, класний керівник О.В.Кононова), яка посіла І місце. Друге місце поділили команди «Відважні козаки» (майстер виробничого навчання А.В.Кухтін, класний керівник С.В.Безперстов) та  «Гарні хлопці» (майстер виробничого навчання О.О.Сажньов, класний керівник В.В.Федоренко). Юнаки були нагороджені солодкими призами.

Саме такі заходи демонструють підготовку та загартованість сучасної молоді до майбутніх випробувань, їх щиру любов до Батьківщини, шанування історії свого народу.

По-родинному, дружно та весело пройшло козацьке свято, яке стало ще однією яскравою сторінкою життя ліцею.

1

 

Дата публікації