Осіння розважальна програма «Вечірка в стилі Ретро»

 

     Осінь – чудова пора. Вона може бути водночас сонячною й похмурою, теплою й холодною, сухою й дощовою. Восени якось стає сумно на душі. Тому хочеться сидіти вдома, пити чай й дивитися якийсь фільм. Але усе це не стосується учнів нашого ліцею, які прийшли на осінню розважальну програму, яка відбулася 15 листопада.

      У залі панувала творча атмосфера. А щоб додати азарту, вечір відпочинку провели у формі «Вечірка в стилі Ретро». Розважальна програма була насиченою та цікавою. Щербина Дар’я та Чугреєва Світлана, учениці 105 групи,  вразили чудовим голосом, виконавши пісню «Музыка нас связала». Неперевершеними були хлопці 203 групи, які представили присутнім гумористичну  сценку. Бурхливими оплесками, як завжди, зустрічали глядачі чарівних дівчат 105 групи з танцювальними композиціями. Прикрасою програми став танок у виконанні дівчат 105 групи та хлопців 203, 213 групи.

      Яскравість та креативність вечору додали ведучі програми заступник директора з виховної роботи Крам О.В. та вчитель хімії Мандрик Н.Ю.  Ведучі проводили веселі конкурси, які змусили сміятися навіть песимістів.

      Вечір відпочинку закінчився вечірньою дискотекою, під час якої учні отримали максимум задоволення та гарного настрою.

Адміністрація ліцею дякує учням 101, 105, 203, 302, 213 груп; майстрам виробничого навчання Кухтіну А.В., Золотухіній С.О., Сажньову О.О., Крам С.М., Нероді Д.А.; класним керівникам Безперстову С.В., Довженко М.А., Федоренку В.В., Кононовій О.В., вихователю Левчуку А.П., та всім хто допоміг у підготовці та організації вечора.

                                                                                   Н.М.Нерода, методист ДНЗ "Якимівський ПАЛ"

1

1

 

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

 

 

Дата публікації