ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка

1

 

Кожного року на знак вшанування Великого Кобзаря проводиться мовно-літературний конкурс, який об’єднує українців далеко за межами Батьківщини. Ця подія сприяє піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю.

24 листопада  пройшов ІІ (обласний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка серед учнів закладів професійно-технічної освіти у Запорізькій області. Методом жеребкування було обрано тему творчої роботи: «Чи є твори Тараса Шевченка життєвим дороговказом для покоління "Z"?»

30 учасників конкурсу протягом 4 годин працювали над вказаною темою, висловлювали свої думки про творчість Великого Кобзаря, про сучасну Україну та сучасних українців.

ДНЗ «Якимівський професійний аграрний ліцей» представляла учениця 206 групи Янишева Лілія, вчитель української мови та літератури Довженко Маргарита Анатоліївна. Лілія посіла V місце серед 30 учасників конкурсу. 

1

Вітаємо та бажаємо успіхів!

 

 

Дата публікації