"Мелодія кохання"

1 

     14 лютого, в нашому ліцеї пройшов конкурсний  захід, присвячений дню Святого Валентина. Три чудових пари: Дарина і Кирило, Єлизавета і Артур, Дарина і Сергій, змагалися за головний приз - поїздку до кіно. Хвилювання побороти було складно, але хлопці впоралися  і показали себе на висоті.

     Конкурсанти  подарували всім чудовий настрій, демонструючи свої «домашні завдання»: танцювали чудовий вальс, читали вірші, показували комедійну сценку. Хлопці не посоромилися  і представили своїх коханих дівчат, розсипаючись в компліментах, і навіть читали їм вірші. Дівчата виглядали просто казково і дарували своїм  половинкам – посмішки і таку необхідну їм підтримку.

     Глядачі теж не втомлювалися підтримувати наші пари і в залі не вщухали оплески. Хлопці активно шукали для своїх дівчат заховані в залі серця, а дівчата дивували їх своїм інтелектом, пояснюючи загадані їм складні слова. А в кінці наші учасники виконали дуже романтичний танець. Всі хлопці отримали солодкі призи. Журі довго радилося, було дуже складно визначити переможців, адже всі конкурсанти виступали гідно.

     За результатами конкурсів, перемогла пара - Дарина і Сергій. І їх чекає захоплююча поїздка до кінотеатру.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

11

Фотозвіт поїздки до кінотеатру

1

Дата публікації