Перемога команди ДНЗ «Якимівський ПАЛ» на ІІ (обласному) етапі Спартакіади України серед ЗПТО з тенісу настільного

 

     Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало у Державному навчальному закладі «Якимівський професійний аграрний ліцей» брати участь у спартакіаді серед здобувачів освіти професійно-технічних навчальних закладів України.

     14 лютого 2019  року на базі Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» відбулися зональні змагання з тенісу настільного серед юнаків. Метою змагання стало масове залучення учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, підвищення рухової активності та зміцнення їх здоров’я.

     Команда учнів Державного навчального закладу «Якимівський професійний аграрний ліцей» під керівництвом викладача фізичної культури Мещерякова Миколи Васильовича у складі: Бикова Тимофія, учня 101 групи; Гарькавого Романа, учня 101; Ожиганова Миколи, учня 101 групи; Алєксєєва Кирила, учня 302 групи – виборола І місце.

     15 лютого 2019 року, не давши оговтатись команді, доля їх знову кидає «в бій», але тепер  на більш високий рівень – змагання ІІ (обласного) етапу Спартакіади України серед ЗПТО з тенісу настільного. У цьому етапі прийняло участь п’ять команд – переможці І (зонального) етапу. На змаганнях хлопцям довелося добряче «попрацювати», перемога дісталася нелегко, але скільки було емоцій та радощів учасників на чолі з капітаном Ожигановим Миколою – команда виборола І місце.   

     Додому юнаки їхали з великим задоволенням. Команда учнів та їх керівник висловлює велику подяку директору Державного навчального закладу «Якимівський професійний аграрний ліцей» Луніну Андрію Іллічу за матеріальну підтримку під час подорожі до міста Запоріжжя.

Дякуємо організаторам змагань за гарний настрій та позитивні емоції.

 

1

 

1

 

1

 

1

 

 

 

Дата публікації