Міжнародний день рідної мови!

1

 

    21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кілька тисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. 

  З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови 21 лютого у Державному навчальному закладі «Якимівський професійний аграрний ліцей» пройшов тематичний диктант «Україна в нас одна». У ньому взяли участь учні 101, 105 та 206 груп. Також учні взяли активну участь у  інформаційно-пізнавальних п’ятихвилинках «Пиши правильно! Читай правильно!» та вікторині «Шануймо рідну мову!», яку підготувала вчитель української мови та літератури Довженко М.А. Про мову як духовний скарб нації, про те, що вона живе в наших серцях, йшла мова під час виховних годин, які підготували класні керівники груп. Бібліотекар Мироненко О.В. у кабінеті української мови та літератури підготувала книжкову виставку «Мова – душа народу».

    Проведення заходів до Міжнародного дня рідної мови в ліцеї продемонструвало, що учні відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження мови, культури, звичаїв й традицій свого народу.

1

 

 

 

Дата публікації