День відкритих дверей в ліцеї

    Щоб допомогти  учням вірно визначитися з обраною професією в Державному навчальному закладі «Якимівський професійний аграрний ліцей» 25 квітня проведено День відкритих дверей.

    До ліцею завітали гості: І.В. Водоп’янова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Якимівської районної державної адміністрації, Т.В.Нічебай, начальник відділу культури і туризму  Якимівської районної державної адміністрації, О.О. Маругін, директор Якимівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості населення.

    На захід були запрошені учні 9 та 11 класів шкіл Якимівки та Якимівського району: КЗ «Навчально-виховний комплекс «Якимівська гімназія», КЗ «Якимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1», КЗ «Якимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2», КЗ«Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», КЗ «Ленінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», КЗ«Новоданилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», КЗ «Радивонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Для 130 майбутніх абітурієнтів та їхніх учителів ліцей гостинно відкрив свої двері.

    Усіх присутніх привітав директор ліцею Лунін Андрій Ілліч.  Він розповів про навчання в навчальному закладі, про основні здобутки закладу на сьогодні, умови та правила прийому і рекомендував обрати для подальшого навчання саме наш ліцей.

    Майбутніх абітурієнтів ознайомили з навчальним закладом: для старшокласників була проведена екскурсія кабінетами та майстернями, навчальними аудиторіями та аудиторіями спеціальних дисциплін. Учні з уважністю слухали про професії, які презентували викладачі та майстри виробничого навчання, надаючи повну інформацію як про самі професії, так і про можливості успішного майбутнього працевлаштування.

     Окрім цього, гостям надали можливість оглянути територію, гуртожиток, їдальню, спортивний та тренажерний зали, побувати в бібліотеці навчального закладу.

     В актовій залі був організований майстер-клас з приготування фруктів з використанням техніки «Фламбе». Майбутні випускники шкіл були просто у захваті від кулінарних шедеврів.

     Наприкінці Дня відкритих дверей майстри виробничого навчання разом зі своїми учнями частували гостей смачним пловом.  

    День відкритих дверей у Державному навчальному закладі «Якимівський професійний аграрний ліцей» став цікавим відкриттям для майбутніх випускників шкіл, які, безумовно, зроблять правильний вибір професії та своєї кар’єри.

111111

 

11

1

11111111111111111111111

 

1111

 

11

 

 

Дата публікації