«МИ ПАМ’ЯТАЄМО!»

1

     В цьому році наша країна 9 травня відзначає 74-ю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В цей день і величні пам’ятники, і обеліски по всій країні вкриваються весняними квітами.

     У переддень цієї дати у Державному навчальному закладі «Якимівський професійний аграрний ліцей» пройшов виховний захід «Ми пам’ятаємо!». Захід проводився з метою: розширити знання учнів про Другу світову війну, про героїчне минуле нашого народу, допомогти усвідомити велич подвигу у війні; виховувати в учнів шану і повагу до тих, хто ціною свого життя здобув перемогу; формувати патріотичні почуття гордості за старше покоління.

     Усіх присутніх зі святом 9 травня привітав директор ліцею Лунін Андрій Ілліч. Він наголосив, що День Перемоги є символом героїчного минулого наших батьків і дідів, висловив подяку полеглим і живим за сьогоднішній мир на українській землі та побажав всім здоров’я, добра і миру.

     Викладач історії Штейц Надія Антонівна згадала реальні людські та матеріальні втрати України в результаті Другої світової війни, внесок України в перемогу антигітлерівської коаліції над нацисткою Німеччиною.

     У виступах ведучих, викладача української мови та літератури Довженко Маргарити Анатоліївни та заступника директора з виховної роботи Крам Олени Валеріївни, перед учнями пронеслися події тих страшних воєнних років.

     Пройняті смутком пісні воєнних років, які лунали на святі в виконанні викладача фізичної культури Мещерякова Миколи Васильовича та бібліотекаря ліцею Мироненко Ольги Володимирівни, дали змогу учням поринути у важку епоху війни, кожному замислитись над тим, яке велике значення має для нас цей день. А пісню «Перемога свята, Перемога» учні зустрічали бурхливими оплесками.

     Захід пройшов з використанням мультимедійної техніки і демонстрацією хроніки воєнних літ, що дало змогу ще більше відчути страшну трагедію народу, яку він пережив у смертельній війні.

     Викладачі та учні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто поклав голови за мирне небо та щасливе майбутнє наступних поколінь. А після свята поклали квіти до обеліску загиблим воїнам, як символ нетлінної пам’яті, вдячності та поваги.

1111111

 

 

 

 

 

Дата публікації