Тиждень професійної майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»

 

В рамках проведення тижня профмайстерності  відбулися змагання з практичного водіння. Участь у ньому взяли учні групи № 201 (майстер в/навчання Кухтін А.В.) та № 113 (мастер в/навчання Черник В.В.).

Головною метою цього заходу було практичне засвоєння, майбутніми водіями, знань з регулювання дорожнього руху, а глядачам нагадати, про необхідність, бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях. Адже від цього залежіть іх життя і здоров’я.

Проведення заходу показало, що учні в достатній мірі знають правила дорожнього руху, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Змагання сприяло розвитку практичних навичок, поглибленню знань з ПДР.

       У рамках тижня майстри виробничого навчання та викладачі спецдисциплін підготували і провели такі заходи: відеоурок на тему «Використання сучасної техніки в сільськогосподарському виробництві» (Федоренко В.В.); розв’язування тестових завдань з спецпредметів (Безперстов С.В.); екскурсія на підприємство ТОВ «Орхідея» (Кухтін А.В., Нерода Д.А.); виставка технічної літератури (Федоренко В.В., Безперстов С.В.).

111111

 

11

 

 

 

Дата публікації