Завершення тижня професійної майстерності в ліцеї

1

Професійний тиждень — це одна із форм роботи, що містить цілеспрямовану, колективну, індивідуаль­ну, практичну діяльність педагогів, спрямовану на під­вищення якості навчання, професійної підготовки й розвитку творчої діяльності учнів.

Доказом  цьому є тиждень професійної майстерності професій «Кухар» та «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», який традиційно пройшов напередодні Дня працівників сільського господарства України у Державному навчальному закладі «Якимівський професійний аграрний ліцей».

Одним із заходів тижня професійної майстерності професій «Кухар» та «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» відбулася фотовиставка «Моя професія в об’єктиві»

Завершився тиждень цікавим заходом «Посвята у першокурсники». Радо привітав учнів на святі директор ДНЗ «Якимівський ПАЛ» Андрій Ілліч Лунін. Під час проведення заходу особливого ефекту події надав виступ майстрів виробничого навчання та класних керівників груп першого курсу. Кульмінаційним моментом свята, звичайно, стала клятва та гімн ліцею у виконанні учнів-першокурсників.  

Протягом тижня професійної майстерності учні дізналися багато цікавого, перевірили свої знання, вчилися працювати у команді. За участь у заходах були нагородженні дипломами та грамотами ліцею.

Тиждень професійної майстерності показав, що учні з задоволенням вчаться за обраним фахом і бажають стати кваліфікованими робітниками.

111111

 

 

 

 

Дата публікації