«РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ»

1

В Україні 21 листопада відзначають День гідності та свободи – свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції гідності (2013 року). В цей день ми вшановуємо патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

З нагоди цієї пам’ятної дати в Державному навчальному закладі «Якимівський професійний аграрний ліцей» проводилися тематичні заходи патріотичного і виховного змісту. Заходи відбувалися  під  загальною назвою «Нескорена та  незламна Україна».

День Гідності та Свободи у ліцеї розпочався з інформаційних хвилинок. Класні керівники провели виховні години «Герої не вмирають». Викладач історії Надія Антонівна Штейц підготувала з учнями виховний захід «Революції гідності присвячується». Відкрив захід директор ліцею Лунін А.І.. Він нагадав присутнім про те, що кожен із загиблих за покликом своєї душі боровся за вільну, демократичну, чесну Україну.

На захід був запрошений директор комунального закладу «Якимівський краєзнавчий музей» Гнєдашев Віктор Миколайович. Через презентацію він ознайомив присутніх з хронологією подій, підкреслив, що з Революції Гідності почався новий етап розвитку Незалежної України.

 Хвилиною мовчання присутні вшанували героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя за те, щоб змінити хід історії нашої держави.

Протягом дня для учнів було організовано перегляд  документального фільму «Революція гідності».

Бібліотекар Мироненко О.В. підготувала книжкову експозицію «Україна: незалежність, гідність, свобода».

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України.

1111

 

 

 

Дата публікації