ТИЖДЕНЬ ПРАВА

 

З 9 по 13 грудня 2019 року у Державному начальному закладі «Якимівський професійний аграрний ліцей» проводився Всеукраїнський тиждень права.

Протягом всього тижня в ліцеї відбувались цікаві і змістовні заходи: перегляд відеофільму «Права Людини»; виховна година «Твої права – твій надійний захист»; зустріч з головою Якимівського районного відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Гнєдашевою Маріанною Вікторівною на тему «Сімейне право»; зустріч з представниками відділу Якимівського бюро правової допомоги Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Стреляєвою Яною Валеріївною та Гречиним Віталієм Володимировичом. Учні ліцею взяли активну участь в олімпіаді з правознавства та конкурсі плакатів «Я маю право!».

В проведенні заходів тижня викладачу з історії та права Штейц Надії Антонівні допомагали класні керівники груп і майстри виробничого навчання.

Тиждень права показав, що практично кожен учень знає, що серед основних його прав: право на життя, право на здоров’я, право на навчання, право на повагу до себе. Це невеликий перелік прав людей, встановлених законодавством України, які повинні забезпечуватися державою. Винні ж у порушенні таких прав несуть юридичну відповідальність.

1

 

 

1

 

111

 

 

 

 

 

 

 

 

Дата публікації