РАЗОМ ДЛЯ НАЙКРАЩОГО ІНТЕРНЕТУ!

1

З 2004 року в країнах Європейського Союзу під патронатом Європейської комісії з інформаційного суспільства і ЗМІ у другий вівторок лютого проводиться Всесвітній день безпечного Інтернету.

В Україні День безпечного Інтернету відзначається з 2009 року за підтримки «Майкрософт Україна». У цей день в багатьох країнах світу обговорюються шляхи безпечного використання Інтернету, питання інтернет-етики, загроз протизаконного контенту. 

Долучилися до Дня безпечного Інтернету і учні Державного навчального закладу «Якимівський професійний агарний ліцей». Цей день проходив під гаслом «Разом для найкращого Інтернету» і мав на меті пропаганду більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій і мобільних телефонів.

Викладач інформатики Петах Г.В. провела урок інтернет-безпеки «Що варто знати про безпеку в Інтернеті», під час якого обговорила з учнями 102 групи (майстер виробничого навчання Нерода Д.А., класний керівник Кононова О.В.) питання безпечної поведінки у Всесвітній мережі, потенційні загрози, випадки порушень прав людини та механізми її захисту. Також під час уроку викладач та учні розглянули різні ситуації, які можуть статися під час спілкування в Інтернеті; обговорили, як у них діяти та куди звертатися за допомогою у разі потреби, розробили пам’ятку «Безпечний Інтернет».

Звісно, є безліч небезпечних речей на просторах мережі, однак не можна забувати про колосальний потенціал, який глобальна мережа несе своїм користувачам.

111

 

 

Дата публікації