"КРАЩЕ ПОПЕРЕДИТИ, НІЖ ДОЛАТИ НАСЛІДКИ..."

1

 

21 лютого 2020 року в Державному навчальному закладі «Якимівський професійний аграрний ліцей» відбулась зустріч із старшим інспектором Якимівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» майором внутрішньої служби Андрєєвою С.В. та психологом Деменко Т.М.  

Учні ліцею уважно слухали розповідь про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Працівники «Центру пробації» дали змістовні відповіді на запитання, які виникали у учнів під час бесіди. Окрім загальної теорії, під час бесіди Сніжана Вікторівна Андрєєва нагадала учням про основні правила безпечної поведінки, розповіла про конкретні неприємні ситуації і як їх уникнути. Під час зустрічі учні з особливим інтересом переглянули відеоролик «Зона особливої уваги»,  а психологом було проведено тестування на міжособистісну залежність. Наприкінці заходу учні отримали буклети «Що вам потрібно знати про пробацію?»

Приємним було те, що зустріч пройшла у формі діалогу. Учні отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що необхідно ретельно подумати про своє майбутнє і своїх близьких.    

Організація бесід і зустрічей учнів  з правоохоронцями є традиційною формою роботи у ліцеї. Вона  дозволяє реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її  в майбутньому.

111

 

Дата публікації