21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

День Гідності та Свободи.

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня в Якимівському аграрному ліцеї відбувся урок пам’яті «Революція Гідності,  охрещена кровю».
Метою заходу є вшанування громадянського подвигу, патріотизму і мужності людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років, формування в учнів почуття гідності та патріотизму.
Ведучі Келесіді Анастасія та  Пак Олег ознайомили присутніх з історією свята. Учні переглянули документальний фільм Революція Гідності. Хроніка основних подій. Бібліотекарі  Здрало Г. Ф. та Олефіренко Н. В. підготували огляд художніх і документальних творів про події Революції Гідності. Директор якимівського музею Гнєдашев В. М. презентував свою книгу «Журавлі летять у вирій». Книга є розповіддю про 23-й батальйон, 160 бійців якого - вихідці з Якимівського району. Події висвітлювала кореспондент газети «Грані Життя» Полтораченко  О.О.  Виступаючі побажали всім  не втрачати людської гідності та вірити у щасливе майбутнє нашого народу.

День Гідності та Свободи


Присутні вшанували пам'ять загиблих за свободу, єдність та незалежність українського народу хвилиною мовчання. 

Дата публікації