Мінімалізм в дизайні інтер’єру

“Краще менше, та краще»

Якщо ви цікавитеся дизайном, то ви напевно чули цю фразу десь раніше. Всього три слова висловлюють концепцію і спосіб життя, який, як ми віримо, буде завжди. Стиль, в якому люди знаходять безтурботність, спокій і простоту, це стиль «мінімалізму». Більше про дизайн інтер’єру на сайті.

Що таке “мінімалізм”?

“Мінімалізм” як напрям у мистецтві зародився в 1960-х і 1970-х роках, зосередившись на видаленні всього несуттєвого, декоративного або непотрібного, щоб знайти справжню сутність мистецтва, дизайну та архітектури.

Отже, мінімалізм в дизайні інтер’єру слід тієї ж лінії. Він намагається зробити простір якомога простішим, де кожна деталь має мету. Якщо цього не повинно бути, значить, і не повинно бути.

Досягнення ” мінімалізму»

“Мінімалізм” має деякі ключові особливості, які ви знайдете в кожному дизайні, і хоча вони досить прості, насправді складно знайти баланс між простотою і динамічністю в той же час.

Отже, ось деякі основні ключові особливості мінімалізму і способи їх досягнення:

Колір

Кольори відіграють величезну роль в мінімалістичному дизайні. Зазвичай мінімалістський дизайн слідує» триколірній ” кольоровій палітрі, що означає використання трьох різних відтінків одного кольору.

Деякі з найбільш часто використовуваних кольорів – нейтральні, такі як білий, кремовий, чорний і сірий.

Ви можете використовувати разом з ними інший колір, щоб зробити простір більш динамічним.

Стіни і стелі

Правило тут дуже просте: тримайте їх під рукою. Це все. Не використовуйте орнаменти або мотиви. Їх кольори будуть в основному білими, щоб створити відчуття великої площі, оскільки це допомагає спростити простір і обрамити в ньому кілька добре підібраних предметів.

Вікно

Вони дуже важливі в стилі мінімалізму. Великі вікна в основному використовуються для того, щоб дозволити більше світла проникати в простір; вони, як правило, мають чорні імпости і можуть простягатися від підлоги до стелі. Вони також допомагають нам створити ілюзію більшого простору. І, нарешті, якщо ви збираєтеся використовувати штори, використовуйте дуже прості, а краще використовувати вертикальні або горизонтальні складки.

Меблі

Головне ключове слово, яке допоможе вам з меблями: лаконічність. Справа в якості, а не в кількості. Використовуйте тільки необхідні предмети меблів, якщо ви будете використовувати 3 стільці, не купуйте чотири! Самі предмети меблів повинні гармоніювати один з одним і бути максимально простими, з геометричними формами, чистими лініями, тонкими колірними тонами і дуже добре складеними.

Аксесуар

Те ж, що і меблі ” якість, а не кількість», якщо ми збираємося використовувати предмети мистецтва, то їх буде дуже мало і вони будуть дуже простими, але в той же час частково динамічними, тому що вони безумовно будуть виділятися в просторі. Будь то скульптура або мінімалістична картина на одній зі стін.

Зазвичай ми не використовуємо полиці для демонстрації, в основному це прості закриті шафи, щоб приховати якомога більше деталей і зберегти простір в найпростішому вигляді.

Точки фокусу

Всі застосовувані нами скорочення дозволяють нам зосередитися на самих особливих аспектах простору. Це може бути вид за великі вікна. Можливо, справа в архітектурі самого простору або навіть в людях, які його використовують.

Коли зупинитися?

Проблема, з якою стикаються дизайнери при створенні мінімалістичного простору: коли перестати мінімізувати?

Коли ви знайдете простір: простий, не захаращений, збалансований, заспокійливий, цікавий і, перш за все, «функціональний», тоді настав час зупинитися.

Стиль мінімалізму-це безтурботність і простота, гармонія і баланс, а також пошук сутності дизайну в його основі. Досить сказати “Менше означає Більше”.